הודעה נשלחה בהצלחה :-)
השארת הודעה מהירה
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית
שליחת הודעה מהירה

דיקור סיני לכאבי גב

דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית

זקוקים לעזרה?

דיקור סיני לכאבי גב

דיקור סיני יכול לעזור במקרים הבאים:

  • כאבי גב כתוצאה מעומס ועבודה פיזית מאומצת.
  • פריצת דיסק או בלט דיסק.
  • כאבי שרירים.
  • שינויים ניווניים בעמוד השדרה.
  • כאבי גב עם הקרנות לרגליים.
  • סיאטיקה.
  • הצרות של התעלות הספינליות.


כאבי גב  וכאבי גב תחתון בעיקר הינם אחת מהסיבות השכיחות ביותר לביקור אצל רופא אורטופד ואצלי במרפאה.


דיקור סיני לכאבי גב הינו אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר בארץ ובעולם, מחקרים רפואיים הוכיחו מעל כל ספק את יעילות הטיפול בדיקור סיני לכאבי גב וזאת בהשוואה לטיפולים אחרים שמציעה המערכת הציבורית כמו טיפולי פזיוטרפיה, זריקות ומשכחי כאבים אשר יכולים להקל בטווח הקצר אך אינם מסייעים בטווח הארוך, ידוע שלא ניתן לצרוך משכחי כאבים לאורך זמן, ובחלק ניכר של המקרים אחרי תרופות, פזיוטרפיה וכו.. לא נשאר לרופא אלא להמליץ על ניתוח. כ 80% מהאוכלוסיה סובלת או תסבול מכאבי גב מתישהו בחיים, בין אם מדובר בכאבי גב תחתון או כאבי גב אחרים כמו כאבי גב אמצעי או כאבי גב עליון.


טיפול בדיקור סיני לכאבי גב הוכח כיעיל ביותר, הטיפול בדיקור סיני מטפל ומפחית באחוזים גבוהים את כאבי הגב ולרוב ישנה הקלה כבר בטיפול הראשון, דיקור סיני מסייע גם במצבי דלקת ומסייע לחזור לאורך חיים בריא, נורמלי ותקין והכי חשוב ללא כאבים וללא תרופות. 
80% מהמטופלים שטופלו בדיקור סיני לכאבי גב דיווחו על שיפור והקלה משמעותית ברמת הכאבים ובתדירות הופעתם כבר מהטיפולים הראשונים.
הטיפול בדיקור סיני לכאבי גב משמש גם למניעה של כאבים בעתיד, דיקור סיני לכאבי גב מטפל גם במצבי דלקת ומוריד את תדירות הכאב גם אם כאבי הגב הם כתוצאה מפריצת דיסק, בלט דיסק וכו...


טיפול בדיקור סיני מסייע מאוד גם לכאבי גב עם הקרנות לרגלים, כאשר לרוב תופעה זו מתרחשת במצבים של דלקת עצב הסיאטיק או בשמו הנוסף עצב האישיאס, הקרנות לרגלים יכולות להתרחש גם בפריצת דיסק, תזוזה של חוליות ובלט דיסק, דיקור סיני מטפל ומסייע רבות לתופעה זו ומפחית את הכאבים וגם את ההקרנות לרגלים ובחלק גדול מהמקרים ישנה העלמות מוחלטת של כאבים.
אלפי אנשים אשר סובלים מפריצת דיסק או הצרות של התעלות בעמוד השדרה, בלט דיסק וכו..מטופלים ביעילות רבה בדיקור סיני לכאבי גב ומקיימים אורך חיים ללא כאבים תוך שמירה על הכללים החשובים כמו לשבת נכון, לשכב נכון, התכופפות נכונה, לא להרים משאות כבדים וכו..


הטיפול בדיקור סיני לכאבי גב כולל:
דיקור סיני, עיסוי הגב ושימוש בכוסות רוח במידת הצורך, תרגילי שיאצו ותרגילי התעמלות המתאימים לבעיה.
נו, למה אתם מחכים, למה לסבול ? התקשרו עכשיו ותפסיקו לסבול מכאבים !!!

דיקור סיני לכאבי גב

דיקור סיני לכאבי גב

דיקור סיני לכאבי גב

דיקור סיני לכאבי גב

צור קשר

ברוכים הבאים ל...
כתובת:

האלה 15 מושב ירקונה (הוד השרון)

טלפון:

דורון 050-200-8889

דוא"ל:
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית