הודעה נשלחה בהצלחה :-)
לקביעת תור מהיר
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית
לקביעת תור מהיר

דיקור הקוסמטי

הדיקור הקוסמטי קיים כבר אלפי שנים ברפואת המזרח, טכניקת הדיקור הקוסמטי שימשה בעיקר את נשות הקיסר כדי שיהיו יפות, צעירת ובעלות עור פנים חלק ומתוח, מה שנקרא בוטוקס טבעי.

הדיקור הקוסמטי הפך לנפוץ מאוד ובעל ביקוש גבוה בעשור האחרון, דיקור קוסמטי שימש בעיקר אנשים מהעשירון העליון כמו שחקני קולנוע, כוכבי טלויזיה, אנשי בידור מפורסמים, דוגמניות ועוד, כיום הדיקור הקוסמטי הפך לטרנד מצליח בעולם האנטי איג'ינג והקוסמטיקה הטבעית.

 

דיקור קוסמטי אנטי איג'ינג הינו טיפול המחדש את תאי העור ומחזיר את הנעורים בכך שהוא מגביר את זרימת הדם והחמצן לאזור המטופל, לפי הרפואה הסינית אנו מביאים את הצ'י ( אנרגית החיים) למקום בו אנו מטפלים, הוא מסייע בייצור קולגן טבעי המחייה את העור, משפר את גמישותו ומחזק את שרירי הפנים ומעודד את תהליך המטבוליזם הטבעי של תאי העור, מה שמאט את תהליך ההזדקנות של העור.

הדיקור הקוסמטי מתאים גם לאיזורים אחרים בגוף כמו לצלקות אחרי ניתוח קיסרי וניתוחים אחרים המשאירים צלקות ושינויים פיגמנטים על גבי העור, חתכים עמוקים כוויות וכו..

בדיקור הקוסמטי אנו למעשה משתמשים במאגרי הגוף שלנו תוך ניצול מקסימאלי של החומרים שנמצאים בגופנו באופן טבעי בחידוש תאי העור וכל זאת מבלי להכניס לגופנו חומרים כימיים וזריקות.

בטיפולי דיקור קוסמטי ינתנו הנחיות לתזונה נכונה המתאימה לתהליך, סדרת הטיפולים מתבצעת בתדירות של פעמיים בשבוע למשך 8-14 שבועות ולאחר מכן רצוי לבצע טיפול תחזוקתי אחת לחודש.

מאמר שהתפרסם בשנת 1996 בעיתון בינלאומי לאקופנטורה בו השתתפו כ 300 אנשים אשר טופלו בדיקור קוסמטי, והתוצאות היו מדהימות! כ 98% אחוז מהמטופלים הראו מגמה חיובית עם שיפור משמעותי בגוון העור, בקמטים ובמראה הכללי של עור הפנים, עוד דיווחו המטופלים על הרגשה כללית טובה יותר וחיוניות מעבר לתוצאות המרהיבות לאחר סדרת טיפולים אחת.

הדיקור הקוסמטי התגלה לראשונה בביג'ין בזמן שהרופאים טיפלו באנשים שסבלו משיתוק פנים (פציאליס) וטופלו באמצעות דיקור סיני, הרופאים שטיפלו באותם חולים גילו שמעבר להעלמת השיתוק (כפי שאנו נוהגים לטפל בדיקור סיני עד עצם היום הזה), נוצר שינוי כללי בעור הפנים, לא רק שהצליחו להעלים את השיתוק אלא גם גוון עור הפנים השתנה, נעלמו כתמי פיגמנטציה, העור הפך למתוח יותר ועם פחות קמטים וקוים, שם בעצם התחילה פריצת הדרך הראשונית בטיפולי דיקור סיני קוסמטי ואנטי איג'ינג.

דיקור סיני לכאבי שרירים
תו נדהם מהתוצאה אחרי דיקור סיני לכאבי שרירים ברגליים אצל דורון שוהם.
דיקור סיני לכאב גב
פעם ראשונה בחיים דיקור סיני לכאב גב תחתון אצל דורון שוהם, לא יאומן !!!
דיקור סיני לכאבי גב תחתון
במהלך טיפול בכאבי גב תחתון חזקים...הוא לא יודע איך להגיב חובה לצפות...
דיקור סיני לכאבי גב
מאיר לא מאמין שלא כואב לו הגב אחרי כמה דקות עם מחטים חובה לצפות!!!
דיקור סיני לכאבי שכמות
גיא איש אלומניום לא יכול לנשום מכאבי שכמות קשים וקושי לנשום צפו בתוצאה אחרי טיפול אצל דורון שוהם.
דיקור סיני לגב התחתון
לאיתמר נתפס הגב התחתון בקושי הצליח להזיז את הרגליים צפו עכשיו מה קרה לאיתמר אחרי הטיפול.
דיקור סיני לכאבי גב תחתון
דיקור סיני לכאבי גב תחתון, דן דן הטבח עם כאבי גב תחתון והקרנה לרגליים צפו עכשיו בתוצאה אחרי הטיפול אצל
דיקור סיני לכאבי צוואר
דיקור סיני לכאבי צוואר, לנועם נתפס הצוואר חזק, צפו מה קרה אחרי כמה שניות...
דיקור סיני לצוואר תפוס בילדים
דיקור סיני לצוואר תפוס בילדים, זאת אלה ונתפס לה הצוואר בצורה קשה ללא יכול להזיז את הראש כלל צפו בתוצאה אחרי דיקור סיני אצל דורון שוהם.

צור קשר

ברוכים הבאים ל...
כתובת:

האלה 15 מושב ירקונה (הוד השרון)

טלפון:

דורון 050-200-8889

דוא"ל:
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית