הודעה נשלחה בהצלחה :-)
דורון שוהם מטפל ברפואה סינית

דיקור סיני

על טיפול בדיקור סיני ורפואה סינית
עד לפני כמה עשרות שנים רק יחידי סגולה היו מודעים במערב לקיומה של הרפואה הסינית והטיפול בדיקור סיני. אפילו הספקנים שביננו הופתעו מיעילותה המוכחת.
 


עובדות על טיפול בדיקור סיני
 עם חלוף הזמן התחילו לחקור את השיטה ע"י מחקרים רפואיים מדעיים שהוכיחו מעל כל ספק את יעילות הטיפול בדיקור סיני במגוון רחב של בעיות רפואיות שכיחות. טיפול בדיקור סיני נחשב לשיטת הריפוי הנפוצה ביותר הזוכה היום להכרה וללגיטימציה רבה ביותר מצד הממסד הרפואי הקונבנציונלי. כיום ניתן לקבל טיפולים בדיקור סיני בקופות החולים ובבתי החולים השונים בארץ ובעולם, ואפשר להבחין שהדיקור הסיני הוא בין הטיפולים המבוקשים ביותר. 

הרפואה הסינית והדיקור הסיני מהוים את המפגש בין הרוח והחומר, שיטת הטיפול בדיקור סיני מטפלת בבעיות ומחלות של כרבע מאוכלוסיית העולם כבר למעלה מאלפיים וחמש מאות שנה, ואף על פי כן רק בשלוש העשורים האחרונים, סביב תחילת שנות ה - 70 החלו לשמוע על טיפול בדיקור סיני בעולם המערבי, מאז הרפואה הסינית והדיקור הסיני נחשפו והתפשטו בעולם כולו. השיטה הראשונה שנחשפה בעולם המערבי היא הדיקור הסיני (האקופונקטורה), ולאחריה הגיעו שיטות נוספות. אז התחילו להכיר גם את השימוש בצמחי מרפא כתוספת משמעותית לטיפול בדיקור סיני. הרפואה הסינית והדיקור הסיני היא אחת מהרפואות העתיקות בעולם, שיטת הטיפול בדיקור סיני נשענת על תובנות עמוקות בבריאות האדם ותפיסת החיים. מסורת עתיקה בת אלפי שנים המועברת מדור לדור. הרפואה הסינית רואה את האדם ואת רבדיו השונים של האדם - כגוף, נפש ורוח ונותנת דגש רב לקשר בין האדם לבין כל המקיף אותו – הסביבה החברתית, עבודה, יחסים, סיפוק מחייו, עונות השנה ועד הטבע שבסביבתו הוא חי, בעיר או מחוץ לעיר.... אסכולות רבות של מחשבה ושיטות עבודה שונות ברפואה הסינית והדיקור הסיני נוסדו במסגרת המסורת ההיסטורית והרחבה של הרפואה הסינית. מיליוני רופאים במהלך אלפי שנים עסקו בטכניקת הדיקור הסיני ופיתחו את הלכותיה. היות שהרפואה הסינית והדיקור הסיני השתרשו בעולם המערבי ב 20-30   השנים האחרונות היא ממשיכה להתפתח ולהסתגל בסביבתנו. 


איך זה עובד
מחטים קטנות כחוט השערה מוחדרות לנקודות שונות בגוף, את הנקודות בוחרים לפי תלונת המטופל ואופי הטיפול, טיפול בדיקור סיני ממש לא כואב ברוב המקרים וזאת לפי עדותם של ילדים בני 3 שנשאלו בזמן הטיפול בדיקור סיני.

 

איפה זה מתבצע
הקליניקה של דורון נמצאת במושב ירקונה, אז למי שמעוניין בדיקור סיני בהוד השרון, דיקור סיני בפתח תקווה, דיקור סיני בכפר סבא, דיקור סיני ברעננה או שזה נוח לו... אשמח לתת את הטיפול הטוב ביותר עם חיוך :-)

דיקור סיני

דיקור סיני

דיקור סיני

דיקור סיני

דיקור סיני

דיקור סיני

צור קשר

ברוכים הבאים ל...
כתובת:

האלה 15 מושב ירקונה (הוד השרון)

טלפון:

דורון 050-200-8889

דוא"ל:
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית