דיקור סיני בראש העין

על טיפול בדיקור סיני בראש העין
עד לפני כמה עשרות שנים רק יחידי סגולה היו מודעים במערב לקיומה של הרפואה הסינית והטיפול בדיקור סיני בראש העין. אפילו הספקנים שביננו הופתעו מיעילותה המוכחת.

עובדות על טיפול בדיקור סיני בראש העין
עם חלוף הזמן התחילו לחקור את השיטה ע"י מחקרים רפואיים מדעיים שהוכיחו מעל כל ספק את יעילות הטיפול בדיקור סיני בראש העין במגוון רחב של בעיות רפואיות שכיחות. טיפול בדיקור סיני בראש העין נחשב לשיטת הריפוי הנפוצה ביותר הזוכה היום להכרה וללגיטימציה רבה ביותר מצד הממסד הרפואי הקונבנציונלי. כיום ניתן לקבל טיפולים בדיקור סיני בקופות החולים ובבתי החולים השונים בארץ ובעולם, ואפשר להבחין שהדיקור הסיני הוא בין הטיפולים המבוקשים ביותר.

איך זה עובד?
מחטים קטנות כחוט השערה מוחדרות לנקודות שונות בגוף, את הנקודות בוחרים לפי תלונת המטופל ואופי הטיפול, טיפול בדיקור סיני ממש לא כואב ברוב המקרים וזאת לפי עדותם של ילדים בני 3 שנשאלו בזמן הטיפול בדיקור סיני בפתח תקווה.

איפה זה מתבצע?
הקליניקה של דורון נמצאת במושב ירקונה, אז למי שמעוניין פשוט חפשו אותנו בגוגל "דיקור סיני בראש העין" וצלצלו


אשמח לתת את הטיפול הטוב ביותר עם חיוך 🙂

דיקור סיני לכאבי גב בראש העין

דיקור סיני לכאבי גב הינו אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר בארץ ובעולם, מחקרים רפואיים הוכיחו מעל כל ספק את יעילות הטיפול בדיקור סיני לכאבי גב וזאת בהשוואה לטיפולים אחרים שמציעה המערכת הציבורית כמו טיפולי פזיוטרפיה, זריקות ומשכחי כאבים אשר יכולים להקל בטווח הקצר אך אינם מסייעים בטווח הארוך, ידוע שלא ניתן לצרוך משכחי כאבים לאורך זמן, ובחלק ניכר של המקרים אחרי תרופות, פזיוטרפיה וכו.. לא נשאר לרופא אלא להמליץ על ניתוח. כ 80% מהאוכלוסיה סובלת או תסבול מכאבי גב מתישהו בחיים, בין אם מדובר בכאבי גב תחתון או כאבי גב אחרים כמו כאבי גב אמצעי או כאבי גב עליון. קראו עוד…

דיקור סיני לכאבי צוואר בראש העין

דיקור סיני לכאבי צוואר נחשב לאחת משיטות הטיפול היעילות והמוצלחות לטיפול בכאבי הצוואר, הטיפול בדיקור סיני עוזר גם לכאבים וגם להגבלה בתנועה. הטיפול בדיקור סיני יעיל במיוחד גם לאלו שסובלים מכאבי צוואר בצורה כרונית.
דיקור סיני לכאבי צוואר אצלי במרפאה כולל: דיקור סיני לבעיות כאב. קראו עוד…

דיקור סיני לכאבי ברכיים בראש העין

דיקור סיני לכאבי ברכיים הוכח כיעיל מאוד, דיקור סיני מסייע גם לכאבי ברכיים גם לנפיחות וגם לשיפור התנועה של מפרק הברך, דיקור סיני מסייע לכאבי ברכיים כרוניים ולכאבי ברכיים אקוטיים.
כאבי ברכיים אקוטים יכולים להגרם מסיבות שונות החל ממאמץ יתר כמו הליכה מרובה ואינטנסיבית, פעילות גופנית מוגזמת, עבודה פיזית מאומצת, פציעה, טראומה, חבלה וגיל מבוגר. במצב זה יש כאבי ברכיים חזקים ולרוב גם תהיה נפיחות מקומית. קראו עוד…

לקביעת תור חייגו עכשיו 050-200-889