דיקור סיני להרזיה

דיקור סיני להרזיה מבוסס על ידע ותובנות של הרפואה הסינית כבר אלפי שנים, לא סתם ישנם פניות כה רבות לטיפולי דיקור סיני להרזיה.

לעשות דיאטה כולם יכולים אך מסתבר שלשמור על משקל תקין לאורך זמן מסתמן כבעיה שפוקדת אנשים רבים. באמצעות דיקור סיני להרזיה אנו מאזנים למעשה את מערכות הגוף ואת מערכת העיכול, ובכך יוצרים מעגל מטבוליזם תקין אשר מסייע לגוף להתמודד עם תסמינים שונים כמו רעב מוגבר ובלתי נשלט.

דיקור סיני להרזיה מסייע ומפחית את הצורך למזון וגם את הצורך המוגבר למתוקים.

בטיפולי דיקור סיני להרזיה אנו מסייעים לתהליך חילוף החומרים ובכך גם מסתדרים תופעות נוספות כמו תפיחות הבטן אחרי ארוחה או אחרי שתיית מים, גזים, עצירות וכדומה.

טיפולים בדיקור סיני להרזיה משמשים כיום אלפי אנשים גם בירידה במשקל וגם על השמירה של המשקל לאורך זמן, מעבר לטיפולים בדיקור סיני כל מטופל מקבל תפריט שמתאים לו ולאורך חיו וישנם מקרים בהם נעזרים גם בפורמולות צמחים סיניים, וזאת במידת הצורך ובהתאמה אישית.
תהליך הרזיה מצריך ברוב המקרים גם תמיכה אישית, אז מעבר לדיקור סיני להרזיה ותפריט ישנה גם תמיכה אישית לכל אורך התהליך בעיקר כאשר המזון והאכילה הופכים להיות "הפסיכולוג" של בעיות אחרות או בשפה אחרת לאלו שהאכילה אצלם היא אכילה רגשית.

אכילה רגשית היא אכילה שאינה נעשית מתוך רעב אמיתי ולרוב משבשת את התהליכים המטבולים של הגוף ומשם מתחילה העלייה הלא מבוקרת במשקל ועימה תסמינים נוספים, גם ארוחות לילה בלתי נשלטות הן מקור לעלייה לא מבוקרת במשקל ולפעמים גם תסכול.
דיקור סיני להרזיה מטפל בכל התופעות הנלוות לעליה במשקל.

כמו כן יתכנו גם סיבות אחרות לעליה במשקל כמו חוסר איזון בבלוטת התריס, קנדידה (פטריה השוכנת במעיים ועלולה לגרום לכל מיני תופעות), שימוש בתרופות מסויימות, חסר באינזימים ועוד..אז לפני שמתחילים בטיפולי דיקור סיני להרזיה מבצעים אבחנה כדי לבדוק איזהו הטיפול המתאים בצורה אישית לכל אדם.

לקביעת תור חייגו עכשיו 050-200-889