דיקור סיני לכאבים בכתף

דיקור סיני לכאבים בכתף
כואב לך ?
מחקרים מוכיחים : "דיקור סיני יעיל מאוד לטיפול בכאבים…"
טיפול בדיקור סיני לכאבי כתף יכול להפחית כאבים כבר בטיפול הראשון !

הטיפול בדיקור סיני נמצא כיעיל מאוד לכאבים בכתף, ברוב המקרים הכאב חולף או יורד בצורה מאוד משמעותית ומרגישים הקלה כבר מהטיפולים הראשונים, הטיפול בדיקור סיני מטפל גם בכאבי כתף וגם בהגבלה בתנועה. כאבים בכתף הינה בעיה שכיחה איתה מגיעים אלי לקליניקה ובחלק מהמקריים יש גם הגבלה בתנועת הכתף.

מקור הכאבים בחלק מהמקרים נובע מהשרירים והגידים המקיפים את מפרק הכתף והטיפול בדיקור סיני לרוב פותר את הבעיה במספר קצר יחסית של טיפולים עד העלמות מוחלטת של הכאב. בחלק אחר של המקרים שמגיעים לקליניקה מערבים בתוכם בעיות עמוקות יותר, גם כאן הטיפול בדיקור סיני מסייע מאוד להחלמה של הכתף הפגועה, הפחתת הכאב ושיפור טווחי התנועה. דיקור סיני מפחית ואף מעלים גם תהליכים דלקתיים המתלווים לכאבי כתף.

הכתפיים נחשבות למפרק עיקרי מאוד בגוף האדם, כל תנועה המתבצעת דרך החלק העליון של הגוף מערבת גם את הכתפיים, ולכן, כאבי כתפיים או כתף מוגבלת בתנועה, ישפיעו מיד על אורח החיים הרגיל והשוטף.

הגורמים העיקריים לכאבי כתפיים הם:

  • השרירים המקיפים את מפרק הכתף, בחלק מהמקרים יתכן קרע או מתיחה או התקצרות של הרצועות, הגידים והשרירים.
  • קרע בגיד או ברצועות, לרוב מתרחש אצל האוכלוסיה המבוגרת יותר כתוצאה משינויים ניווניים אך מופיע גם אצל אנשים צעירים יותר כתוצאה מפציעה או טראומה.
  • עומס יתר בעבודה פיזית או תנועה לא טובה.
  • פריקה של מפרק הכתף. 


כתף קפואה, במצב זה ישנה הגבלה קשה בתנועה ולרוב המצב מגיע מהעדר פעילות והגמשת המפרק וגם כאשר לא מטפלים בקרעים ברצועות או אחרי פציעה שהצריכה החלמה ארוכה מבלי להניע את הכתף.

מה עושים בטיפול?

טיפול בדיקור סיני, אפשר להעזר גם בכוסות רוח במידת הצורך ומתן תרגילי פזיוטרפיה לשיפור התנועה.

למה לסבול?…התקשרו עכשיו ותפסיקו לסבול !!!

לקביעת תור חייגו עכשיו 050-200-889