דיקור סיני לתסמונת התעלה הקרפלית

כואב לך ?
מחקרים מוכיחים : "דיקור סיני יעיל מאוד לטיפול בכאבים…"
טיפול בדיקור סיני לכאבי בתעלה הקרפלית יכול להפחית כאבים כבר בטיפול הראשון !

דיקור סיני לתסמונת התעלה הקרפלית מסייע במהירות וביעילות רבה והכי חשוב ללא תרופות. התעלה הקרפלית נמצאת בשורש כף היד, באזור זה עוברים גידים ועצבים המגיעים עד כף היד והם האחראים על התנועה והתחושה של כף היד. העצב שאחראי על התחושה ועל התנועה נקרא העצב "המדיאני", העצב מגיע מהזרוע ומסתיים בכף היד.

תסמונת התעלה הרקפלית נגרמת כתוצאה מלחץ הנוצר על העצב, הלחץ נוצר כאשר ישנה הצרות של התעלה הקרפלית הממוקמת במרכז שורש כף היד, באמצעות דיקור סיני אנו מפחיתים את הלחץ ואת הדלקת (אם קיימת) ובכך מקלים על הכאב ועל תחושת אי הנוחות והנימול המתלווה לתסמונת.

דיקור סיני לתסמונת התעלה הקרפלית קיים כבר אלפי שנים ומסייע בימינו לאלפי אנשים הסובלים מהבעיה, תסמונת התעלה הרקפלית מאוד נפוצה היום בקרב אנשי מחשבים, גרפיקאים, קלדנים וקלדניות, וגם אצל עובדי הכפיים למינהם כמו גננים, אופים, טבחים, קונדיטורים, מכונאים, עובדי מעדניות וכו..וכל מי שבעבודתו נאלץ לבצע פעולות חוזרות ונשנות עם פרק שורש כף היד.

ממצאים שונים הראו שכיחות גבוה יותר לסובלים מהתסמונת וביניהם נשים הרות, אנשים שסובלים מבעיות פרקים ודלקות פרקים, השמנת יתר, ותת פעילות של בלוטת התריס.

טיפול בדיקור סיני לתסמונת התעלה הקרפלית יכול להקל בחלק מהמקרים כבר בטיפול הראשון, לרוב יש צורך בסדרת טיפולים בתדירות של 2-3 בשבוע עד להעלמות מוחלטת של הבעיה, בד"כ כשבוע שבועיים אך לא בהכרח, את תדירות הטיפולים בדיקור סיני קובעים לפי חומרת המצב ודיווח המטופל.

הטיפול בדיקור סיני מסייע מאוד לתסמונת התעלה הקרפלית ע"י הפחתת ייצור החומרים המשמשים כמתווכי דלקת ויכול לסייע גם לבעיות נוספות הקשורות למפרק שורש כף היד, כמו כאבים בפרק כף היד, דלקות וכו.. הטיפול בדיקור סיני הוכח במספר רב של מקרים ומחקרים את יעילותו בטיפול בתסמונת התעלה הקרפלית ומשתמשים בו (בבטחון מלא) גם כאלו שסבלו מהתסמונת יותר מפעם אחת, וטופלו כבר בדיקור סיני והחלימו בהצלחה רבה.

היתרון של טיפול בדיקור סיני בתסמונת התעלה הקרפלית הוא שאין צורך להכניס לגוף תרופות מקבוצת הסטרואידים וחבריהם כדי לטפל בבעיה, הטיפול בדיקור סיני הוא ללא תופעות לוואי.

התסמינים האופייניים לתסמונת התעלה הקרפלית הם בד"כ נימול, כאב וחולשה בכף יד, בשלבים הראשונים מתחילים להרגיש נימול באצבעות היד בעיקר באגודל, באצבע ובאמה, בשלב הראשוני הנימול מופיע לסרוגין וחולף, במידה ולא מטפלים בשלב זה הנימול הופך להיות קבוע ומציק.

תסמין נוסף יכול להתבטא בכאב באזור מפרק שורש כף היד ויש כאלו שמרגישים את הכאב עד הזרוע ואפילו עד הכתף, במקביל תיתכן חולשה של כף היד עד קושי באחיזת בחפצים, החולשה לרוב נגרמת מכך שהבעיה לא טופלה בזמן או הוזנחה, ככל שמתחילים את הטיפול בדיקור סיני מוקדם יותר כך נצפה לפתרון מהיר יותר של התסמונת.

לקביעת תור חייגו עכשיו 050-200-889