רפואת תדרים מנפצת את תקרת הזכוכית של הטיפול הקונבציונלי

הסיפור האישי שלי

בשנת 2018 חבר מאוד טוב שגם מטופל אצלי מעת לעת הסובל מדלקת פרקים הגיע למצב שהוא לא יכול לזוז כתוצאה מכאבים חזקים שפקדו אותו בכל הגוף. אפשר לומר שהוא די הזניח את עצמו לאורך השנים, כל פעם שהיה צץ כאב כלשהו הוא היה מגיע, הינו מטפלים בכאב והוא היה ממשיך לדרכו, כל פעם שהיינו נפגשים לטיפול הוא היה אומר " כן כן אני אשמור , אני לא יאכל את הדברים שאמרת לי אני ישתה הרבה, אני אקח את התוספים וכו.." ואז לא הייתי שומע ממנו עד הכאב הבא, כל פעם "כיבוי שריפה.." יום אחד הוא נאלץ לעצור את עבודתו כנהג משאית סמיטריילר באמצע היום ולחזור הביתה בעזרת חבר שהסיע אותו מהצפון למרכז הארץ באוטו פרטי, כל הפרקים שלו היו נפוחים וכואבים בצורה קיצונית, הוא בקושי הצליח להרים כוס מים, שלא נדבר על לנהוג במשאית.

הרגישות הייתה כל כך גבוהה עד שלא יכולתי אפילו לשים לו מחטים כדי להרגיע את הכאב. הוא לא מעוניין לקחת תרופות וגם לא כל כך מאמין בטיפול התרופתי של בתי החולים

בחיפוש אחר פתרון לבעיה, שהוא לא במסגרת הרפואה הציבורית הגענו לאבחון ממוחשב המיועד לטיפול בדלקת פרקים ולעוד כל תופעות של זיהומים ודלקות שונות.

לאחר האבחון הממוחשב קיבל שלושה בקבוקי מים הטעונים בתדר המיועד לנטרל ולחסל את החיידקים שגורמים לכאב. בתחילה הרמנו גבה אבל החבר הסכים " מה כבר יכול להיות יותר גרוע מאיך שאני מרגיש עכשיו.. אין לי להפסיד.
והתחיל לשתות מהמים לפי ההוראות שקיבל, ובהתמדה, למרות שהטיפול נראה לנו תלוש מהמציאות !!!

לאחר יומיים הכאבים ירדו משמעותית והנפיחות התפוגגה לחלוטין וביום השלישי הוא חזר לעבודה כרגיל. הוא המשיך לשתות מהמים למשך מספר שבועות ובמשך שנה שלמה לא הופיעו כאבים כלל!!!

כאן התחלתי לחקור את הנושא לעומק והתחלתי את דרכי בנושא האבחון התדרים הממוחשב. בתחילה נפגשתי עם המטפל שטיפל בו ,למדתי את השיטה במשך מספר חודשים וגיליתי עולם חדש לגמרי בנושא טיפול במחלות זיהומיות, חיידקים וירוסים פטריות ועוד כל מיני תופעות אחרות. גיליתי שניתן לטפל בבעיות רפואיות רבות בהם מעורבים פתוגנים ( חיידקים, וירוסים, פטריות, אמבות, תולעים וכו..) והיום אני נעזר בבדיקת התדרים לאבחן את מצב בגוף והבעיות איתן אנו מתמודדים.

אבחון התדרים הממוחשב העלה את דיוק האבחון באופן משמעותי וומתו הטיפול המדוייק והנכון לבעיה האמיתית ולא לתסמינים הנראים.

לדעתי הרפואה הציבורית אינה שמה דגש על זיהומים וחיידקים ויש להתייחס לנושא בכובד ראש הראוי.

החלטתי לרכוש מכשיר בדיקה משלי והתוצאות מדהימות.

אני מאמין כי טיפול נכון מתחיל מאבחון נכון, נקודה!!!

תוכן עניינים

רפואת תדרים NLS
דורון שוהם - דורון שוהם Ph.D מטפל בדיקור סיני, כוסות רוח ועיסוי הריון, נרות הופי