רפואת תדרים מנפצת את תקרת הזכוכית של הטיפול הקונבציונלי

מטרת בדיקת התדרים

מטרת הבדיקה היא איתור הגורמים לבעיה הרפואית שממנה סובלים.
לדוגמא : אדם שסובל מכאבי בטן, גזים חסר תאבון
בבדיקה אנו מאתרים את הגורמים לכאבי הבטן וזאת על ידי בדיקה בתדרים של מערכת העיכול , נבדוק את הקיבה את התרסריון את הלבלב כיס המרה את המעיים טחול וכבד כאשר השאיפה היא לאתר את הגורם.
הגורם יכול להיות חיידק בקיבה שגורם לתופעות ובמקביל יכול להיות שיש אמבה או פטרייה במעיים.. אך כל הכתוב כאן הוא בגדר השערה בלבד והרעיון שעומד מאחורי האבחון בתדרים הוא למצוא בדיוק את הגורם ( חיידק, וירוס פטריה תולעים וכו..) ולטפל בו באופן ישיר.

מקרים נפוצים

סיפור מקרה – הגיעה אליי אישה לאחר שהות בסיני, הגיעה אליי אחרי 4 ימים של שילושלים קשים שלא מפסיקים, זאת לאחר ביקור במוקד רפואי שלא נתן לה מענה אלא טען שזה יחלוף לבד אך היא ממש סבלה והגיעה לאבחון ברפואת תדרים, בבדיקה מצאנו וירוס בשם "רוטא וירוס" היא קיבלה ממני מים בתדרים לטיפול בוירוס ולאחר יומיים חלה הטבה משמעותית בשילשולים ולאחר שבוע וחצי היא כבר הייתה ממש במצב טוב.

סיפור מקרה נוסף ילדה בכיתה ג' סבלה מדלקת קשה בדרכי השתן וטופלה במשך חודשיים באנטיביוטיקה אך המצב לא השתפר אלא הלך והחמיר, בבדיקה מצאנו קנדידה ( פטרייה ) בדרכי השתן בנוסף לוירוס שהתיישב לה בשלפוחית השתן, כאן הבנו מדוע הטיפול באנטיביוטיקה לא הועיל מכיוון שאנטיביוטיקה לא מטפלת בפטרייה וגם לא בוירוס לאחר שבוע מהיום שהתחלנו בטיפול הילדה חזרה לעצמה לגמרי ללא כאבים וללא תסמינים ( ניתן לקרוא תגובה של האמא בביקורת בגוגל)

סיפור מקרה – ילד בגיל 14 סובל מכאבי בטן חזקים שמופיעים בפתאומיות בעיקר בשעות הבוקר בבית הספר
הוא נבדק במשך 4 חודשים ולא מצאו סיבה
הגיעה אליי יחד עם שני הוריו ובדקנו את מערכת העיכול ומצאנו חיידק בשם הליקובקטר פילורי בתרסריון. כאן כבר הכל הסתדר לי שהכאבים מופיעים בבוקר כאשר יש הפסקות מזון ארוכות הקיבה מפרישה מיצי עיכול ונוצרת צריבה בכיב שזיהינו אצלו בתרסריון, זה גם הסביר לנו מדוע לא הצליחו לאתר את הסיבה כי כל הזמן בדקו את הקיבה כאשר הבעיה הייתה בתרסריון שם גילינו את החיידק וגם כיב שנוצר שם בעקבות החיידק הליקובקטר, אחרי 4 שבועות של טיפול בתדרים הוא הרגיש ממש טוב וללא כאבים כלל.

סיפור מקרה כאב בברך – בחור בן 19 הגיעה עם כאבים בברך שנמשכו כ 3 חודשים, הוא הגיע אחרי שניסו טיפול בתרופות נגד כאבים, טיפולי פיזיותרפיה, עשו צילום סי טי , עשו בדיקת אם אר אי אך לא מצאו גורם לכאב , הגיע יחד עם אימו ובבדיקה מצאנו חיידק בברך, לאחר שבועיים חלה הטבה משמעותית ולאחר 4 שבועות הכאב נעלם לגמרי והוא חזר לתפקוד מלא חשוב לציין ששילבנו גם טיפול בדיקור סיני שממש עזר לו לכופף את הרגל ללא כאב.

בגדול ניתן לבדוק כל איבר בגוף ולאתר את הגורם לבריאות לקויה בין אם מדובר על בעיות במערכת העיכול או דלקת גרון, דלקת ריאות, דלקת בדרכי השתן, דלקת בנרתיק ובכל איבר בגוף.

גורמים אפשריים לבעיות בריאותיות שונות שנגרמים מחיידקים, וירוסים וטפילים שונים כמו אמבות, פטריות ותולעים אשר ידועים כמחוללי מחלה, זיהומים, דלקות ואלרגיות שונות.
הבדיקה מאפשרת לדעת האם קיימת פתולוגיה (ליקוי) או בעיה אחרת בכל איבר שנבדק. בנוסף ניתן לבדוק האם יש חסרים של ויטמינים ומינרלים, את המצב ההורמונאלי, את מערכת העצבים, מערכת הלימפה, מתכות כבדות בגוף, זרימת דם, ניתן לבדוק גם את העצמות והפרקים השונים כולל חוליות הגב והדיסקים. למעשה לאחר הבדיקה הממוחשבת ניתן לקבל הערכה מפורטת של מצב בריאותנו הכללית. כמובן שאם ישנה בעיה מסוימת אנו מתמקדים באיתור הבעיה והכי חשוב, איתור הסיבה לבעיה או מחלה. לפני כל רופא עומד האתגר הכי גדול שהוא האבחון המדויק לבעיה, וכמובן הטיפול בה.

נושא הטיפול בחיידקים קיבל היום במה מיוחדת בהקשר של חיידקים והשפעתם על גוף האדם ברמה הפיזית הנפשית והמנטאלית כולל בעיות התנהגותיות, דיכאון, חרדה ועוד.. וזאת לפי דבריהם של המומחים, וביניהם דר' ערן אלינב מהמחלקה לאימונולוגיה במכון וייצמן למדע ופרופ' אשל בן יעקב, החוקר כבר למעלה מ-20 שנה את עקרונות הארגון העצמי של מושבות חיידקים. לפני כשנה הוא זכה בפרס ויצמן למדעים מדויקים, בין היתר על תגליותיו בתחום החיידקים, שהובילו גם לתובנות דומות אודות הדרכים שבהן פועלים תאים סרטניים וזאת בנוסף לבעיות אחרות כמו הקשר בין חיידקי המעיים ודיכאון, חרדה ועוד.. בתודה ענקית על הידע שרכשתי ממחקריו על חיידקים והשפעתם על בריאות האדם, זכיתי לגלות עולם חדש ברפואת גוף האדם מעבר לידע שרכשתי עם השנים כמטפל ברפואה סינית, דיקור סיני וכוסות רוח וצמחי מרפא.

מה ניתן לבדוק
באבחון הממוחשב ניתן לבדוק את הגורמים לבעיות בריאותיות שונות

 • בעיות זיהומים ודלקות בכל האברים בגוף
 • איתור בלטים פריצות דיסק ודלקות בחוליות הגב
 • זיהומים חיידקיים ווירוסים במערכת העיכול
 • איתור החיידק הליקובקטר פילורי בקיבה ובתרסריון
 • איתור פטריית הקנדידה בנרתיק ובמעיים
 • איתור וירוסים שונים
 • איתור פרזיטים שונים כמו פטריות אמבות ותולעים במעיים
 • טיפול בדלקות פרקים (ברוב סוגי הדלקות)
 • סיבות אפשריות למיגרנות כאבי ראש וסחרחורות
 • סיבות לעייפות כרונית
 • איתור סיבות לכאבי פרקים
 • בעיות גניקולוגיות שונות
 • איתור זיהומים בנרתיק ובשחלות
 • זיהומים ודלקות במערכת המין אצל גברים
 • איתור החיידקים הגורמים לדלקות בדרכי השתן כרוני ואקוטי

מטרת האבחון הממוחשב ברפואת תדרים היא לאתר ולחסל את הגורם ולא "לרדוף" אחרי התסמינים !!!

האבחון הממוחשב אינו מוכר לממסד הרפואי הקונבנציונלי התוכן באתר אינו מהווה תחליף או חוות דעת רפואית, המלצה או תחליף להתייעצות עם רופא קונבנציונלי משירותי הרפואה הציבורית ואין באמור ובתוכן הכתוב התוויה רפואית כלשהי.

תוכן עניינים

רפואת תדרים NLS
דורון שוהם - דורון שוהם Ph.D מטפל בדיקור סיני, כוסות רוח ועיסוי הריון, נרות הופי