עיסוי בהריון

בד"כ אנו נוטים "לשמור את הזמן לעיסוי "לזמן המתאים " יום הולדת, יום נישואין וכו.., אך האמת היא שאין זמן יותר מושלם לעיסוי כמו בתקופת ההריון, תקופה שבה נוצרים כל כך הרבה שינויים פיזיים ורגשיים, זמן שבו מרגישים הכי הרבה צורך למגע תומך ומשחרר, אז למה את מחכה , פנקי את עצמך בסדרת טיפולי הריון מרגיעים מפנקים ותומכים !!! או בטיפול הריון מרגיע, מפנק ותומך.

עיסוי הריון הינו עיסוי מרגיע משחרר ותומך בהרבה תהליכים פיזיים המתרחשים בהריון, עיסויים קבועים במהלך ההריון, מקטינים את חוסר הנוחות הפיזית והרגשית, ומשפרים משמעותית את איכות החיים בתקופה מיוחדת ומלאת שינויים זו.

השמנים המשתמשים בעיסוי הריון מותאמים לתקופת ההריון ומכילים ויטמין E אשר מסייע להתחדשות התאים בתוספת תמציות שמנים המעניקים לאישה ולעובר תחושת רוגע, ונעימות.

עיסוי בהריון פועל באופן דומה גם על העובר, החווה עיסוי מרגיע בעצמו ומקבל את ההשפעות החיוביות של העיסוי שאת מרגישה.
עיסוי הריון הוא עיסוי בעל מקצב איטי המשלב בתוכו המון הקשבה, רגש והתמקדות באיזורים הנוטים להיות בעיתיים כמו הגב התחתון, השכמות, הגב העליון, הקרסוליים וכו..וזאת בעקבות השינויים הפיזים שעוברת האשה ההרה וכתוצאה משינוי מרכז הכובד בגוף (הבטן הגדלה..) נוצרים לחצים ועומסים על מפרקים, על השרירים והגידים.

  • עיסוי בהריון תומך בשינויים הפיזים המתלוים לתקופה זו, העיסוי מסייע מאוד לכאבי גב ולכאבי גב תחתון, לכאבים בשכמות ולכאבים בגב העליון והאמצעי, עיסוי בהריון מפחית את רמת המתח המצטבר ומעניק תחושת נוחות לצד הרפיית השרירים והקלה על העומס שנוצר.
  • עיסוי בהריון משפר את חילוף החומרים, מאזן את המערכת ההורמונלית, מזרים את הלימפה ועוזר למנוע בצקות.
  • עיסוי בהריון מזרים את מערכת הדם ועל ידי כך מביא לשיפור תהליכי החמצון בגוף בכלל ובשליה בפרט. העיסוי תורם להובלת חמצן טובה יותר ומסייע לנשים עם נטיה לאנמיה, מסייע לעייפות ומשפר את הויטליות הכללית.
  • עיסוי בהריון משפר גם את איכות השינה בעקבות תחושת הנוחות וההקלה מהמתח.

לקביעת תור חייגו עכשיו 050-200-889