הודעה נשלחה בהצלחה :-)
לקביעת תור מהיר
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית
לקביעת תור מהיר

דיקור סיני בתקופת ההריון

דורון שוהם מטפל ברפואה סינית

מזל טוב ! את בהריון !

 

תקופת ההריון נחשבת לתקופה יפה ומרגשת המביאה עימה שינויים גופניים ונפשיים רבים.

יחד עם השמחה מגיעה גם התרגשות, ציפייה וגם כל מיני מיחושים שונים..בתקופת ההריון מתרחשים שינויים פיזיולוגיים רבים וכל אברי הגוף נרתמים למטרה הנשגבת של התפתחות העובר. אברי הגוף דואגים לספק לעובר את כל המרכיבים הדרושים להתפתחותו התקינה.
 

יחד עם השינויים שינויים אלו מביאים איתם לעיתים גם תופעות נוספות ופחות סימפטיות כמו כאבי גב, כאבי בטן, בחילות בוקר, שינויים במצב הרוח ועוד...
 

חלק מהכאבים נגרמים כתוצאה משינויים פזיולוגיים תקינים ומוכרים כמו שינוי  מרכז הכובד בגוף כתוצאה מגדילת הבטן דבר שגורם לשינוי ביציבה הרגילה ויכול לגרום לכאבי גב תחתון וכאבי גב עליון וגם לכאבים באזור השכמות והצוואר, טיפול בדיקור סיני יכול לסייע רבות לתופעות הכאב השונות הנגרמות בתקופה זו.
 

בשליש הראשון של ההריון מתרחשים שינויים פיזיולגיים מהירים יחסית, העובר מתחיל לגדול ולהתפתח, המוח, חוט השדרה, הלב מתחיל לפעום ( איזה התרגשות לשמוע את פעימות הלב..) ולקבל צורה יחד עם אברים נוספים, בתקופה זו מתרחשים שינויים הורמונליים שעלולים להביא עימם עייפות, השתוקקות למזון מסויים כמו מלוח, מתוק, חמוץ..מחקרים שונים הראו כי בתקופה זו ישנה התרגשות רבה מצד האשה ההרה ולצידה גם פחד ולפעמים גם חרדה.
 

השליש השני לעומת זאת מתאפיין כתקופה נעימה ביותר אצל האשה ההרה, העובר מתחיל לקבל צורה של ממש, הם שומעים, מחייכים וגם בועטים...איזה כיף!
 

בשליש האחרון של ההריון נפוצים מאוד תסמיני עייפות, לפעמים קשיי נשימה כתוצאה מלחץ על הסרעפת, כאבי גב תחתון, כאבים בשכמות, כאבי רגליים ויתכנו בצקות בקרסוליים , קושי למצוא תנוחה נוחה להרדם בה וגם כל שניה פיפי....טיפול בדיקור סיני יכול לעזור מאוד בתקופה הזו, הדיקור הסיני עוזר מאוד להפחתת התופעות השונות ומסייע לכאבים.
 

תקופה זו הינה שיא גדילתו של העובר, סביב שבוע 37 הריאות מבשילות והעובר מתכונן ומשנה את תנוחתו ללידה.
 

בתקופת ההריון מתרחשים שינויים רבים העלולים להתבטא בכאבים ובחוסר נוחות אופיינית, לכל בהריון יש את התסמינים האופיניים שלו, ברוב המקרים התופעות נורמליות כמו כאבי הגב, התכווצויות של הבטן, בצקות בקרסוליים וכו.., תופעות אלו אינן מצביעות על מצב לא תקין חס ושלום, אך יחד עם זאת חשוב להיבדק ולהיות בליווי של הרופא\ה המטפל, חשוב לבצע את הבדיקות הנדרשות בתופת ההריון ולהעדיף אורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית המתאימה להריון, ותזונה נכונה ומזינה.

 

טיפולים קבועים בדיקור סיני בתקופת ההריון יכולים לשפר בצורה משמעותית את תופעות הכאב השונות המוזכרות, והטיפול בדיקור סיני יכול לשפר משמעותית את ההתמודדות של האשה ההרה בתקופה מיוחדת זו.  

צור קשר

ברוכים הבאים ל...
כתובת:

האלה 15 מושב ירקונה (הוד השרון)

טלפון:

דורון 050-200-8889

דוא"ל:
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית