הודעה נשלחה בהצלחה :-)
לקביעת תור מהיר
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית
לקביעת תור מהיר

טיפול בכוסות רוח לכאבי גב

כאבי גב יכולים להגרם מהמון סיבות, הסיבה השכיחה לכאבי גב שלא נובעים מבעיה פתלוגית כמו פריצת דיסק וכו...או יותר נכון לכאבי שרירי הגב היא כאשר השרירים שלנו מלאים בדם כתוצאה ממאמץ פיזי או העדר תנועה כמו ישיבה ממושכת וכן ממצבי סטרס ולחץ נפשי. במקרים אלו טיפול בכוסות רוח עושה פלאים !!! 
כאשר השרירים שלנו גדושים בדם מהסיבות שצויונו לפני נוצרת חומצה לקטית (חומצת חלב) אשר גורמת לכאב.
 
הטיפול בכוסות רוח משפיע על הגוף במספר רבדים עיקריים:
 

• ממריץ ומשפר את זרימת הדם.
  מעודדים את הזרימה הלימפטית, משפרים את זרימת האנרגיה ( זרימה עצבית)
​• מסייע בניקוי רעלים דרך נקבוביות העור.
• מסייע לפירוק שומנים.

 

הטיפול בכוסות רוח מפרק את החומצות הלקטיות שהצטברו באזור הכואב (שגרמו בין היתר לכאבים), אשר מוצאות את דרכן החוצה מהמקום הכואב לכיוון הלימפה.
כוסות רוח, הינן כוסות היכולות להיות עשויות מזכוכית, או פלסטיק. בעזרת מספר אמצעים, מוציאים מהן את האוויר ויוצרים ואקום שגורם לכוס להיצמד לגוף.
 
הואקום הנוצר, גורם לשבירת נימי דם קטנים בעור, וע"י כך מתפנה דם ישן ומגיע דם חדש שמוזרם למקום הבעייתי, לתהליך זה מצטרפים גם חומרים נוגדי דלקת ממשפחת תאי הדם הלבנים אשר מטפלים בכאב \דלקת בצורה טבעית.
בכל המצבים התחושה שבאה אחרי הסרת הכוסות היא נעימה ומשרה תחושת שחרור ונינוחות. כוסות הרוח ידועות ביכולת שלהם להזרמת הדם, וניקוי רעלים דרך העור. ולכן, ניתן לבצע ואפילו מומלץ לבצע טיפולים תחזוקתיים כל מספר שבועות לצורך שחרור והרפיית שרירי הגב (ומי מאיתנו לא זקוק לשחרור שרירי הגב מעת לעת...), שיפור זרימת הדם ולתחושה כללית טובה ומשוחררת.
 
שיטת הטיפול בכוסות רוח קיבלה פרסומים וכתבות רבות בערוצי התקשורת, בה סיפרו על יעילות השימוש בכוסות רוח והקזת דם לצד סיפורי מקרה של האנשים שחוו את השיטה ומצאו אותה יעילה למצבם הבריאותי. וזאת, לאחר שניסו שיטות אחרות. לצד העובדות המסופרות מאת האנשים שהשתמשו בשיטה מופלאה זו ומצאו אותה יעילה למצבם הבריאותי ולאור ההיסטוריה שעומדת מאחורי הטיפול בכוסות רוח הוכח שהטיפול בכוסות רוח יעיל ללא כול צל של ספק. למזלנו יש לנו היום תרופות נוגדות כאב ואנטיביוטיקה שבלעדיהם חיינו היו קשים יותר, כידוע תרופות נוגדות כאב לא מטפלות בשורש הבעיה באמת, אלא משקיטות אותה למספר שעות, חלק מהציבור נמנע משימוש ממושך בתרופות נוגדי כאב עקב הידיעה כי השימוש בהם מזיק לבריאות, ומכאן קמה ההתעניינות בשיטות אחרות שמטפלות בבעיות כאב בעיקר בתחום הרפואה המשלימה וביניהם עומדות כוסות הרוח בגאווה רבה ועם ניסיון של למעלה מאלפיים שנה בטיפול בכאבים שונים.

 

צור קשר

ברוכים הבאים ל...
כתובת:

האלה 15 מושב ירקונה (הוד השרון)

טלפון:

דורון 050-200-8889

דוא"ל:
דורון שוהם - מטפל ברופאה סינית